3. července 2017

Nová agency, nový začátek

Ahojkyy, tak co začátek prázdnin?
Mně dva týdny zpět odletěla ségra modelkovat na měsíc do Madridu (ani nevíte, jak ji zavidim!) A Ondra před týdnem do Anglie na jazykovej pobyt, takže tu zůstaneme s mamkou, se kterou plánujeme něco malýho podniknout.
Pak jedeme s Ondrou na low budget do Londýna (plánuju článek)! A den po příletu se ségrou jako pomocný vedoucí na tábor, a pak snad i konečně nějakej modeling - doufám!
Ale to důležitý, co se teď řešilo několik měsíců a chci vám říct, je to, že jsem po 3 letech změnila agenturu z Ph Models na Focus model management (sídlo mají v Bratislavě) a proč?
Jednoduše proto, že PH se začalo postupně rozpadat, k modelkám nikdo nebyl upřímný, nepřiznali si tam, že je něco špatně, odešly bookerky, nebyla práce a modelky přešly pod jinou agenturu, ve které jsem já už jen z principu nechtěla pokračovat. Což bylo pěkně na prdlačku.
Aby toho nebylo málo, v ph už nejsou k zastižení, ředitel nebere telefony, nereaguje na zprávy a ještě mi tam dluží peníze, které se z něj snažím dostat už snad čtyři měsíce. A ještě poslední perlička, mám u nich podepsanou smlouvu ještě na 2 roky, ktera ještě není ofiko zrušená. A i když už porušili sami asi 100 věci v ní, potřebuji ji na dohodu zrušit, abych mohla podepsat s Focusem. Trochu zamotaný, co? :D
No, takže toho bylo fakt hodně a můžu říct, že je to, pardon všem, úplně na hovno pořád
Ale to pozitivní je to, že Focus je super agency, ségra už s nimi cestuje a já snad budu taky, tak držte palečkyyy

No, to bude asi všechno, z čeho jsem se vám chtěla vyzpovídat, blogovaní mi strašně chybělo, hlavně doufám, že tu zůstal ještě někdo, kdo moje příspěvky bude číst.

Zatím se mějte, užívejte prázky a žijte!

S láskou, Adel

2 komentáře

© ADELjulisova
Maira Gall