24. března 2016

MBPFW FW16 část 1 - přehlídky

Ahooj, po dlouhé době vás zase vítám u článku a tentokrát o Mercedes Benz Prague fashion weeku. Psala jsem na fb, že jsem na něj byla zase vybrána jako modelka (jupiii) a tak se to samozřejmě neobejde bez článku.

Pondělí - středa to pro nás modelky už bylo všechno v jednom kole, denně jsme několik hodin fittovaly (zkoušely oblečení) a začínaly veškeré přípravy. Samotné přehlídky se šly čtvrtek - neděle, určitě sledujte všechny možné youtubery a blogery, protože brzy o tom každý bude psát a házet videa. Instagram - a nejen ten můj- je plný fotek a v televizi běželo spousty reportáží

A jaké to tedy bylo pro mě? Oproti zářijovému fashion weeku jsem šla trošku méně přehlídek, v září jsem šla v pátek 2 (3 - jedna se šla 2x) a sobotu a neděli po čtyřech, zatímco tentokrát jsem šla denně jen 2. Vyhovovalo mi to více, nebylo tolik stresů a ani časové tísně. I přesto mě ten týden naprosto vyčerpal, ve dny přehlídek jsem vstávala okolo 6-7 hodiny a domů se vracela v noci v 11, 12. V pondělí jsem samozřejmě musela hned do školy.

V backstage se děje spousty věcí, o kterých nemá skoro nikdo ani potuchy. Zkoušky choreografií od rána, stísněný prostor, kde se tísní 40 modelů a modelek, stres, shon, v mém případě spousty puchýřů - to vše za sebou ve chvíli, kdy vyjdete na molo, necháte, a poskytnete lidem pohled na krásně nalíčenou a učesanou modelku ve skvělém modelu.

ČTVRTEK 17. 3.
19:00 Zuzana Kubíčková
21:00 Pavel Brejcha

PÁTEK 18. 3.
18:00 ODIVI (2x)
21:00 Monika Drápalová

SOBOTA 19. 3.
18:00 Lukáš Macháček
21:00 Jakub Polanka

NEDĚLE 20. 3.
17:00 Vaan Graf - Natálie Dufková
21:00 Proč ne? - Přehlídka v rámci charitativní akce, bohužel nemám fotku.
Natálie Dufková

V backstage se mnou jeden den byla i naše skautka Petra z PH Models, která vám na její youtube kanál natočila videjko, které vám dám do dalšího článku spolu s backstage fotkami, máte se ještě na co těšit! :)

2 komentáře

  1. Wow, krása. Chcela by som sa niekedy zúčastniť niečoho takéhoto :)
    Bibiána Navrátil's Blog

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to je mazec! přehlídky musí být vzrůšo, já občas fotím :)) Tereza P.

    OdpovědětVymazat

© ADELjulisova
Maira Gall