22. dubna 2016

Novinky | šla jsem přehlídku pro Fendiho a letím do Tokia?

Ahojtee! Vítám vás u dněšního kratšího článku, který bude hlavně o tom, co se poslední týden okolo mě děje v modelingu. Mám totiž pár informací, které bych vám chtěla říct a taky mám na vás jednu veledůležitou otázku (úplně dole), tak jdeme na to!
O některých novinkách se tu možná v budoucnu objeví nějaké další články! Kdyžtak pište dolů do komentářů, kdyby jste měli vyloženě nějaký, který byste chtěli.

1.) Přehlídka Fendi
Ve čtvrtek 15. 4. jsem šla doposud (krom fashion weeku) svojí nejlepší přehlídku a to pro Fendiho! Přehlídka byla sice tady v ČR, ale i tak to byl skvělý zážitek. Konala se v luxusním autosalonu Advantage cars a celou akci moderoval Leoš Mareš, reportáž jste mohli zahlédnout v Top Staru.
Bohužel se nemůžu dohledat absolutně žádných fotek, jestlipak z téhle poznáte, kdo jsem já? (rada - nemám ani bílý ani černý kožíšek)

2.) Czech & Slovak Hairdressing awards 2015 - vlasová show Jana Balcaříka
Má první modelingová akce společně se ségrou (uprostřed)! Jednalo se o vlasovou přehlídku na Kadeřníkovi roku pro vítěze z minulého roku Honzy Balcaříka. Jak můžete vidět měla jsem ten nejžlutější, nejdivnější a zároveň jeden z nejzajímavějších účesů. Modely jsou od návrháře Maroše Barana. Určitě čekejte článek.

3.) LETÍM DO TOKIAAAAAA!
Anoo slyšíte (dobře - čtete) dobře, poletím do Tokia! Jestli jste překvapení, že holka jako já, přičemž nejsem žádná bledulka, letí do Tokia, taky jsem!
Ale je to tak, smlouva už je podepsaná a já, jestli se tedy nestane nějaká katastrofa, útok, nebo třeba z nebe nezačnou pršet trakaře, poletím v půlce června na dva měsíce do Japonska. S velkou pravděpodobností se vrátím jako 18 letá, protože návrat je plánován na 15. srpna a já mám narozky 14.
Agentura, která mě bude v Japonsku zastupovat, se jmenuje Wilhelmina a je to prý hodně dobrá agentura, tak jsem zvědavá! :)
A teď pro vás mám jednu důležitou otázku:

NAPADLO MĚ, ŽE AŽ POLETÍM, MOHLA BYCH ZAČÍT NATÁČET Z JAPONSKA VIDEA NA YT.. VLOGY, FOCENÍ.. ještě nevím jistě, bavilo by to někoho z vás? :)

zatím se mějte krásně, vaše Adél♥


6 komentářů

© ADELjulisova
Maira Gall